O nás

 

Společnost PROFI JÁDRA

je specialistou na profesionální a kvalitní rekonstrukce bytů, bytových jader, koupelen a interiérů. Firma Jiří Krejsa vznikla v r 1994. Od r 2009 se věnujeme rekonstrukcím bytů a domů pro větší stavební firmy a od r 2012 vznikla samostatná firma Jiří Krejsa s kolektivem lidí pod obchodní značkou PROFI JÁDRA. Za prioritu považujeme dokonalou přípravu rekonstrukce, prověření všech možných dispozičních variant a vybavení rekonstrukce.

 

Grafika k článku o nás Grafika k článku o nás Grafika k článku o nás Grafika k článku o nás Grafika k článku o nás

 

Vycházíme z toho, že byt, koupelna, nebo celé bytové jádro prochází rekonstrukcí jednou za desítky let a zjištění po provedené rekonstrukci, že to šlo udělat lépe, výhodněji, chytřeji a krásněji, je velmi bolestné.

Naším prvořadým zájmem je dělat rekonstrukce bytů, bytových jader, koupelen a interiérů tak, aby i po mnoha letech jsme mohli konstatovat: „lépe to udělat nešlo…“.

Svoji práci bereme velmi osobně. Přistupujeme ke každé celkové rekonstrukci bytu, koupelny, bytového jádra, ale i k drobnějším opravám tak, jako bychom to dělali sami pro sebe.

Naši pracovníci s dlouholetou prací v oboru rekonstrukcí prochází pravidelnými certifikovanými školeními a jsou vedeni k aktivnímu invenčnímu přístupu – „když se chce tak jde všechno“.

Jako každé firmě i nám jde o dosažení přiměřeného zisku. Jen silná firma vám může zabezpečit kvalitní služby. Největší ocenění naší práce je přece jen, spokojenost, pochvala a uchování si přátelských vztahů i po skončení rekonstrukce. Pokud se nám náš zákazník vrací s další zakázkou jsme velmi rádi.

Shodně vnímáme i naši druhou hlavní činnost, kterou je zateplení domů, fasád a další stavební činnosti. Vždy u nás bude na prvním místě dokonalá příprava, vizualizace budoucího stavu a jasně dané smluvní podmínky, které v podstatě vylučují nespokojenost s provedenými pracemi, garancí a cenou.

Vize a cíle firmy

Naší vizí je vytvoření garanta kvality a standardu při rekonstrukcích bytů, koupelen, bytových jader, ale i zateplení domů, fasád. Cíle máme vysoké a na jejich splnění vynaložíme tolik, kolik bude třeba, abychom jich dosáhli a potěšili značný počet našich zákazníků, přátel.

Naše zásady

Těch zásad a pravidel máme nastaveno mnoho. Rekonstrukce koupelny, bytového jádra, nebo celého bytu vyžaduje hlavně pozitivní a inovativní přístup. Neuslyšíte od našich pracovníků, že něco nejde. Každý problém má nějaké řešení a zásada je ho vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Vy ale stejně dobře víte, že hlavní pravda nade všechny zásady, pravidla a normy je: nestát, nekecat a dělat. A to je také naše krédo.